Najlepszym "Wujkiem Dobra Rada" jest dzisiaj forum internetowe. Masz problem - napisz post na forum, na pewno ktoś już tego doświadczył i wspomoże światłą radą.. Niektóre warto zachować dla potomnych, bo wyprzedzają swoje czasy o epokę. Albo i dwie ;-)
Zachowujemy oryginalną pisownię, składnię, oraz zawartość merytoryczną wypowiedzi.
Motywy osób poszukujących i udzielających online porad, wsparcia i informacji na forach internetowych są nam kompletnie obojętne, ich samopoczucie po odzewie forum na zacytowane posty - również.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZIMNO NA UŚCIE
Link 07.09.2007 :: 00:00
Komentuj (2)POST NA FORUM:
Może zna ktos z Was dobrą i skuteczna metodę aby w miarę szybko pozbyć się zimna na uscie, dziś to sie pojawiło a w sobotę mam slub:-((( Nie wiem co robić..FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE:*** Na uście, tak jak na rencach i okach :DDDD
*** Oka to sa w rosole. znaczy chodzi o wystygly rosol?
*** Może zimno ci na moście?
*** Eeeeee tam mi jest zazwyczaj zimno na dworze więc ja domatorka jestem...
*** Zimno na wardze ;) smaruj miodem